Zajmujemy się produkcją i sprzedażą designerskich mebli z drewna, metalu oraz z płyt mdf. Nie boimy się wyzwania jakim jest produkcja mebli designerskich - innych nich wszystkie. Nasze meble do designerskie biurka z litego drewna, komody, szafy, witryny, łózka, szafki nocne oraz wiele innych designerskich mebli. Produkujemy również designerskie meble tapicerowane, jak fotele ora pufy. W świecie gdzie coraz więcej jest takich samych mebli, my staramy się aby nasze meble były ponad to, wyprzedzamy czas z naszymi projektami mebli i sprawiają iż wnętrza w których są nasze meble, nabierają zupełnie innego klimatu. Polecamy nasze designerskie komody, które wykonane są często z litego drewna dębowego, metalu lub połączenia drewna i metalu. Przy produkcji naszych mebli designerskich nie boimy sie stylów, nasze meble to styl skandynawski, styl loftowy, styl rustykalny. Nie ograniczamy się do jednego stylu ani do jednego rodzaju mebli, staramy się stworzyć meble, które idealnie pasują do każdego wnętrza. 

Designerskie meble na zamówienie

Jako producent nie zamykamy się na szablony wymiarów, kolorów lub wzorów, chętnie wykonujemy meble na zamówienie wg. projektu Klienta lub wg. naszego wspólnego projektu – Klienta i naszej współpracy. Jeśli wykonujemy meble na zamówienie dla Klienta – klient ma gwarancję iż ma unikalny mebel którego, nie ma NIKT INNY.

Designerskie czy też nowoczesne meble

Nasze nowoczesne meble to meble, które idealnie wpasowują się w każde wnętrze, od loftowych po tradycyjne domy. Polecamy designerskie stoliki kawowe – pasujące do każdej kanapy, sofy czy tez narożnika. 

Aktywne filtry