Meble w stylu industrialnym to coraz bardziej popularny trend, który z dumą prezentujemy w Furniture Loft. Surowe i gładkie faktury tego współczesnego stylu mebli tworzą interesujące „elementy konwersacyjne”, które pasują do szerokiej gamy aranżacji wnętrz.

Wśród oferowanych przez nas mebli w stylu industrialnym znajdują się biurka, szuflady warsztatowe oraz szereg innych mebli metalowych, drewnianych i skórzanych, które doskonale sprawdzą się w biurach i warsztatach. Styl industrialny to również świetny wybór mebli, które dopełnią wygląd Twojego mieszkania lub domu. Z pewnością złożysz oświadczenie z każdym z naszych mebli przemysłowych, które mamy w magazynie.

Konsole, regały i biurka w stylu lotniczym nadają Twojemu domowemu biuru wygląd retro, zapewniając jednocześnie wysoki stopień funkcjonalności. Biurka w stylu industrialnym łączą w sobie najlepsze walory estetyczne drewna i metalu w bardzo solidny i przyciągający wzrok sposób. Aby uzyskać prawdziwy powrót do przeszłości, nasze szuflady warsztatowe i szafki na akta wnoszą klasyczny wygląd do Twojego środowiska pracy. Oferujemy nawet szereg mebli inspirowanych steampunkiem, które oferują bardzo pomysłowe i niepowtarzalne projekty dla Twoich potrzeb w zakresie wystroju wnętrz.